OVER WIJS

Voor de stad Groningen en haar inwoners.

WIJS is er voor Groningse studenten én niet-studenten. WIJS geeft Groningse studenten de mogelijkheid zich op een inhoudelijke manier maatschappelijk te ontwikkelen, door ze hun kennis te laten inzetten voor de stad Groningen en haar inwoners. Namens WIJS doen studenten onderzoek, geven ze advies vanuit hun vakgebied en organiseren ze allerlei activiteiten voor en met andere stadsbewoners. Zo dragen de studenten hun steentje bij aan Groningen, én leren ze van mensen uit alle lagen van de samenleving. Want iederéén kan van elkaar leren. Tegelijkertijd profiteren de stadjers van de hulp van de grote aantallen studenten die Groningen rijk is.

WIJS is een samenwerking tussen de gemeente Groningen, de Hanzehogeschool, Stichting WIJ, de Rijksuniversiteit Groningen, Noorderpoort en het Alfa College, maar wordt volledig gerund door studenten en jongeren. Wij zijn er voor alle inwoners van de stad Groningen, van Paddepoel tot de Rivierenbuurt, en van de Oosterparkwijk tot Vinkhuizen. Studenten en jongeren van verschillende studierichtingen en kennisinstellingen zetten allerlei activiteiten en projecten op om de stad en de Groningse wijken mooier, leuker en veiliger te maken. Daarvoor hebben we wel vragen uit de samenleving nodig: heeft u een vraag of een idee, laat dat ons dan weten!

Samenwerkingsovereenkomst

Begin september 2020 is onze samenwerkingsovereenkomst uitgebreid. Samen met deze zes partners (Gemeente Groningen, Hanzehogeschool Groningen, Rijksuniversiteit Groningen, WIJ Groningen, Alfa College en Noorderpoort) zetten wij in op nog meer verbinding tussen student en samenleving.

 

Uitbreiding samenwerkingsovereenkomst WIJS

Wil jij je ook inzetten voor Groningen, zoek je een helpende hand als opdrachtgever, of wil je in contact komen met één van onze steunpunten? Neem dan gerust contact met ons op. WIJS is gevestigd in winkelcentrum Paddepoel, Het Floreshuis, Het Cortinghuis, De Rivierenhof en Forum Groningen. De openingstijden per locatie vind je hier.

Meer weten over WIJS? bekijk hieronder de Jaaroverzichten en de meeste actuele nieuwsbrief.

Automatisch op de hoogte blijven van de laatste ontwikkelingen en updates van WIJS?
Meld je dan hier aan voor de nieuwsbrief.

Samenwerkingspartners

Ons team

Het team van WIJS bestaat uit vele betrokkenen uit diverse organisaties. Hieronder vind je een overzicht van de mensen die zich dagelijks bezighouden met WIJS.

Anne Kraanen - WIJS

Anne Kraanen

Projectleider

WIJ Groningen

anne.kraanen@wij.groningen.nl

Pascal de Jong - WIJS

Pascal de Jong

Projectleider

Gemeente Groningen

pascal.de.jong@groningen.nl

Eva de Blaauw - WIJS

Eva de Blaauw

Projectmedewerker

Hanzehogeschool

eva.de.blaauw@wijsgroningen.nl

BE25CFAB-DFD3-4218-B9A9-B3F98257798A-24703-0000131CE439E768

Caten Tat

Coördinator steunpunten

Hanzehogeschool

Caten.Tat@wijsgroningen.nl

DSCF8633 2

Inge Wichgers

Projectmedewerker

Rijksuniversiteit Groningen

i.j.m.wichgers@rug.nl

E49816A3-B14D-4AD5-B182-C6C75462DFC1-24703-0000131CDA7EA660

Finn Leijns

Projectmedewerker

Hanzehogeschool

finn.leijns@wijsgroningen.nl

176DD1AC-26ED-450F-92DE-7CE7026156AA-32037-000016CD10C5293A 2

Guillaume Maat

Communicatiemedewerker

Gemeente Groningen

guillaume.maat@wijsgroningen.nl

Suzanne Kuik

Suzanne Kuik

Projectleider

Hanzehogeschool Groningen

s.n.kuik@pl.hanze.nl

DSCF8637 2

Denise Leidelmeijer

Projectleider

Rijksuniversiteit Groningen

d.f.m.leidelmeijer@rug.nl

Ingrid Bos – van Bon

Projectleider

Alfa-college

im.bos-vanbon@alfa-collega.nl

Karst Dekkema

Projectmedewerker

Hanzehogeschool Groningen

karst.dekkema@wijsgroningen.nl

Cymara Hulshof – Driehuis

Projectleider

Noorderpoort

c.driehuis@noorderpoort.nl